Filmy ze spływów

Najlepszą pamiątką z różnych wypraw są oczywiście zdjęcia, my dodatkowo staramy się uchwycić niezapomniane chwile w ruchu tworząc filmy ze spływów, które zamieszczamy poniżej. Oczywiście wiele filmów czeka jeszcze w swojej kolejce na obrobienie i wiele jeszcze tu właśnie będzie pokazane.

Na początku miał być wypad do Włoch na Maraton Adige, jednak po weryfikacji postanowiliśmy jechać do Czech.

Radew – jedna z ciekawszych rzek Pomorza. Rzeka dzika, bardzo malownicza, nieco uciążliwa i wymagająca, polecana głównie wytrawnym turystom – kajakarzom. Rzeka, na której od samego początku do samego końca nie można się nudzić. Rzeka, którą warto spłynąć od początku do samego końca.

Relacja z weekendowego, zimowego spływu kajakowego Czarną Hańczą i Rospudą – luty 2015 roku

Przez Zatokę Pucką z kajakami to bardzo nietypowa impreza, którą zrealizowaliśmy w lipcu ubiegłego roku, chociaż pomysł zrodził się dużo wcześniej i trochę w innym wykonaniu, ale wszystko po kolei …

Spływy kajakowe rzeką Wisłą na bardzo ciekawym i malowniczym odcinku od Modlina do Wyszogrodu.

Fala powodziowa na Wiśle w Warszawie, Pieńkowie i Kazuniu Nowym. Wysoka woda pokrzyżowała plany kajakarzom i organizatorom Święta Wisły. Film przedstawia kilka ciekawych ujęć w różnych miejscach.

Film został nakręcony w sierpniu 2012 roku podczas dorocznego spływu kajakowego całej naszej ekipy. Na filmie zostało pokazane to co udało nam się nagrać w wolnych od wiosłowania chwilach.

Wiosenne spływy kajakowe Biebrzą. Film składa się z kilku ujęć zrobionych na dwóch wiosennych spływach kajakowych Biebrzą. Celem tego filmu jest zachęcenie tych wszystkich, którzy lubią troszeczkę się ruszać na wiosenne wyprawy kajakowe na Biebrzę. Opisz szlaku, zdjęcia i kontakt do nas znajdziecie na www.splywy.kajakowe.org/biebrza